5 nejčastějších mýtů o sexu

Led 30, 2015
8110 přečtení

Každá z nás jsme už někdy zaslechla nějaký mýtus, pověru na téma sexu, ale opravdu víme, co je a co není pravda? Objasnili jsme pro Vás několik základních pověr. Takže co je pravda a co lež?

1. Penis se může zlomit – Pravda

Ano, penis (i přesto, že nemá kost) se opravdu může zlomit a takové zranění musí být lékařsky ošetřeno. Ke zlomenině penisu často dochází, když žena tvrdě dosedne na ztopořený penis, nebo při změně polohy.

2. Alergie na sperma – Pravda

Opravdu existují případy, kdy žena byla alergická na mužské sperma. Tato alergie se může projevovat klasickou vyrážkou, ale také může vést k anafylaktickému šoku. Početí a sex je tedy mnohem komplikovanější a často se musí využít lékařských metod k početí a sex se musí provozovat s prezervativem.

3. Vzrušuji ho, i když se mu nepostavil? – Ano vzrušujete (mýtus o tom, že pokud se muži penis nepostaví, znamená to, že ho žena nevzrušuje, je Hloupost)

Pokud se partnerovi penis nepostaví, neznamená to hned, že ho nevzrušujete! Je mnoho dalších faktorů, které se na této nepříjemné maličkosti podílí. Např. zima v pokoji, únava partnera, stres, nebo se na Vás tak těší, že se začne bát Vašeho zklamání a „neštěstí“ je na světě.

4. Spontánní sex je ten nejlepší – Nemusí být vždy pravda

Ano, spontánní sex je vzrušující a nabitý vášní. Je to velice intenzivní zážitek, ale to přece neznamená, že plánovaný sex musí být nudný a nezáživný. To závisí jen na Vás a Vaší fantazii, jaký sex bude. Možná, že si říkáte: „to je divný, to si mám sex plánovat?“ Ano plánujte.

5. Muž či žena je divná, když si chce v ložnici hrát – Hloupost

V současné době je mnoho mužů, kterým se právě hry a kostýmky na své partnerce velice líbí a vzrušují je. Navíc, čím lepším obohatit dlouholetý vztah nebo vyhnat stereotyp z ložnice, než krásným sexy kostýmkem, košilkou nebo jinou erotickou pomůckou, ne?

Nebo jaký je Váš názor nebo mýtus, který jste slyšeli? Podělte se s námi v diskuzi.

Ohodnoťte tento článek
Hodnocení uživatelů: 3.0 (2 hlasů)
Posílám