Milé Dámy myslete na své zdraví

Pro 11, 2018
3672 přečtení

Kompletní produktový katalog pro Českou Republiku naleznete na www.zivot-s-fitline.cz

PM-International působí ve 32 státech světa, kde si vybudovala své jméno a získala punc pravé německé kvality. Nyní se tato společnost rozhodla vstoupit na Český a Slovenský trh a co víc, Vy můžete být u toho! Patentované doplňky Vašeho zdraví můžete nakupovat přímo na eshopu výrobce www.pm-international.com. Tato rodinná firma se pyšní tradicí již od roku 1993 a nyní expanduje své výrobky i k nám do Česka. Zboží je expedováno z Německa za pouhých 5 euro (cca 125 Kč), srovnatelné a ne-li levnější než naše pošta, a doručené do ČR v řádu 3-5 dní.

 
Tyto výrobky nejenom podpoří Vaší vitalitu a celkové zdraví, ale také Vám usnadní život a ušetří spousty času. Jedním z velmi preferovaných výrobků je také Power Cocktail bohatý na přírodní polyfenoly získané z  kvalitních surovin. Tento koncentrát z bobulí, ovoce, zeleniny, bylin a koření je vhodný jako správný STAR do každého dne. Účinky všech výrobků jsou podložené studiemi a patentovaná technologie NTC® (Nutrient Transport Concept) zajišťuje efektivní transport všech živin přímo k buňkám. No a jak už bylo několikrát zmíněno, tento skvělý výrobek (Power Cocktail) je prověřený tisíci lidmi po celém světe a je nyní k dispozici v České Republice. Jedno balení Vám i nám vystačí na celý měsíc, tedy měsíc plný energie a vitamínů. 

Koupit Power Cocktail

 

Power Cocktail obsahuje ty nejlepší výtažky z vysoce kvalitních bobulí, ovoce, zeleniny, bylin a koření, a to vše k Vám přináší směs polyfenolů a vitaminů.

Je to koktejl 2 v 1 dodávající energii a koncentraci, kterou potřebujete, zatímco přispívá k normální funkci Vašeho imunitního systému! Obsahuje rozpustné a nerozpustné vlákniny z ovoce, zeleniny a obilovin, stejně jako živé mléčné bakterie (L. reuteri, L. acidophilus). Jedinečná kombinace bioaktivních mikroživin jako jsou vitamíny a stopové prvky. Exkluzivní patentovaný koncept pro přepravu živin (NTC®) podporuje optimální příjem živin bohatých na vitamín C , který přispívá k udržení normální funkce imunitního systému. Bohatý koktejl na vitamín B6, který přispívá ke správné funkci energetického metabolizmu. Vitamín B2 (Riboflavin) a B3 (Niacin) – přispívají ke snížení únavy a stresu. Vitamín B6 (Pyridoxin), vitamin B12 (kobalamin) a vitamín C – podporují pozitivní psychický stav člověka. 
Vitamin C navíc také, mimo jiné, zvyšuje vstřebávání železa a přispívá tak ke snížení únavy.

FitLine Activize Oxyplus dodává látky podporující energeticky pružný metabolismus těla. Proto je jeho užívání ideální směřovat k ranním hodinám.

 • NTC podporuje optimální příjem živin.
 • Bohatý na vitamín B6 a vitamín C – podporuje energetický metabolizmus.
 • S vitamínem B2 (riboflavin) a niacinem – přispívají ke snížení únavy.
 • V jedné nádobě je zásoba na jeden měsíc. Koupit Activize Oxyplus 

 

FitLine Basics obsahuje důležité vitamíny, vlákninu z ovoce, zeleniny a obilovin, ale také sekundární rostlinné látky a enzymy. Dále také hodnotné bylinné extrakty a kyseliny živých mléčných bakteriálních kultur.
 • NTC podporuje optimální příjem živin
 • Bohatý na vitamín C a selen – podporuje imunitní systém.
 • Bohatý na vitamín E a C –  chrání buňky před oxidačním stresem.
 • Zásoba na jeden měsíc, 1 balení (30 porcí = sáčků). Koupit FitLine Basics

A v neposlední řadě tady máte také něco pro HUBNUTÍ. S novou generací shaků ProShape all-in-1 můžete nyní dosáhnout váhy, s níž budete plně spokojeni.

Nezáleží na tom, zda si přejete zhubnout jen pár kilo nebo třeba 10 kg. Funguje to tak, že nahradíte dvě kompletní jídla denně, vždy jednou připravenou porcí ProShape. Koupit ProShape

Kompletní jídlo v kombinaci s
 
 • extraktem ze zelených kávových zrn,
 • extraktem ze zeleného maté,
 • extraktem z kopřiv.

Zákazníci uvádějí, že:

 • Nemají pronikavý pocit hladu,
 • cítí se fit celý den,
 • Proshape jim chutná,
 • mají v průměru o 5 cm méně v pase a 
 • až 8,5 kg méně.

Zde si můžete vybrat Vaší oblíbenou příchuť:

Vanilka bourbon 420g 
Čokoládová pěna 420g 
Kokos 420g Novinka
Sójové cappuccino 420g Novinka 

(Kompletní jídlo také pro lidi s intoleranci laktózy, a to díky sójové bílkovině, kterou obsahuje).

A mnohem více naleznete na e-shopu německé rodinné firmy PM-International.

 

Hodnocení uživatelů: 4.3 (4 hlasů)
Posílám