Čím překvapit svého partnera na Valentýna?

Úno 3, 2015
7859 přečtení

Dámy, také Vám docházejí nápady na pořádné, ale i drobné dárky pro muže, ke svátku svatého Valentýna? Odvedli jsme poloviční práci za Vás a vyhledali zajímavé kousky pro Vašeho miláčka.

1. Hodinky

Pro někoho možná klasika, ale takové elegantně zabalené luxusní hodinky, zaručeně udělají radost každému muži. V současné době je na trhu mnoho modelů od sportovních až po luxusní a decentní vzory, že kterých si určitě vyberete.

2. Čokoláda, bonboniéra a romantická večeře

Není vždy nutné něco měnit a sladké mlsání nebo příjemná večeře neodmyslitelně patří ke sv. Valentýnu. Myslíme si, že romantickou večeří při svíčkách Váš partner určitě nepohrdne.

3. Erotické překvapení

Asi největší potěšení, které můžete partnerovi poskytnout, je noc plná vášní. Partnera můžete navnadit úžasnou večeří, která bude pokračovat smyslnou masáží s hřejivým olejíčkem a pokračovat bude jen dle Vaší fantazie. Nebo se můžete převléci za sexy hospodyňku či jinou postavu, nebo si můžete obléct úchvatné erotické prádélko, které Vašeho partnera zvedne ze židle.

4. Kosmetický balíček pro pravého muže

Dnes je v nabídce mnoho kreativních a vtipných balíčků jako jsou např. šampony a sprchové gely ve tvaru nemrznoucích směsí nebo kanystrů na naftu či benzín. Je to vtipný a zároveň praktický dáreček.

5. Když si hrát, tak i v ložnici

Odrovnejte partnera tím, že si s ním v onen den zahrajete erotickou a zároveň zábavnou hru. E-shopy nabízí širokou škálu sexy her, jako jsou například erotické kostky, které Vám nařizují co, jak a kde máte vykonat J. Nechte to na osudu a vychutnejte si to vzrušení z neznáma.

6. Originální šperk

I dobře vybraný šperk může muže potěšit. Jeho výběr necháme na Vás, protože jen Vy víte, které modely se mu líbí, zda má raději prsteny nebo náramky.

7. Parfém

Opět trocha klasiky, ale není nad krásného a voňavého partnera, ne?

8. Víno

Pokud máte doma milovníka vín, můžete ho potěšit nejenom vínem, ale rovnou celým luxusním příslušenstvím, kde naleznete např. zátku na víno, teploměr, kroužek, vývrtku a mnoho dalších komponent.

Snad jsme Vám, při hledání toho pravého překvapení pro Vašeho miláčka, tímto malým výčtem dárků alespoň trochu pomohli.

Ohodnoťte tento článek
Hodnocení uživatelů: 4.5 (2 hlasů)
Posílám