Luxusní a svůdné prádlo ze sexshopu? Ano dnes je to možné.

27133065021
Třpytivé šaty

Milé dámy, přemýšleli jste někdy nad tím, zda-li se dá v našich českých sexshopech koupit kvalitní a vkusné erotické prádlo? Či dokonce velmi sexy svůdné prádlo, které je zároveň vhodné i na nošení ven nebo řekněme na večírky, osobní schůzky či dokonce rande. Odpověď je jednoznačné Ano, dokonce i sexshopy nabízejí dnes luxusní řady erotického prádla a tím nemyslíme korzety či soupravy nebo noční košilky a ano můžete si zde koupit i tzv. overaly, které mají díry snad úplně všude 🙂

Ne, řeč je o kvalitních a velmi svůdných erotických šatech, které znáte ze spousty amerických filmu. V hlavní roli sexy svůdná žena v úzkých mini šatičkách svádí může na večírcích či dokonce jen tak na ulici za krásného a slunného dne. Když se trochu předkloní, všichni muži kolem slintají blahem.

Stále nevíte? Ale ano víte. V hvězdu večera se nyní můžete stát i vy a to v luxusní kolekci Red Corner od předního výrobce erotického prádla Cottelli Collection baleného v krásné dárkové kazetě podtrhující výjimečnost této luxusní řady velmi vkusného sexy prádla. Kolekce Red Corner se skládá převážně z šatů, které jsou i nejsou vhodné k nošení do společnosti. Chcete se cítit sexy? Chcete být muži obdivována? Pak je tato kolekce vhodná právě pro Vás.

27126441021
Abstraktní šaty

Ovšem nesmíme usnout na vavřínech, bohužel jak už tomu bývá šaty nejsou vhodné pro každou z nás 🙁 . Je potřeba zvolit ten správný model aby se Vám nestalo jako mě, že sem tam někde něco vykoukne (nějaký ten faldík 🙂 ) Po zvolení správného typu šatů a velikosti mi věřte, že i ten největší puritán při pohledu na Vás rozkvete blahem.

Na tuto kolekci jsem čekala velice dlouho a nyní ji nabízí můj oblíbený sexshop Miravel.cz za skvělé zaváděcí ceny. Tak neváhejte, píšou pouze do konce roku.

Read Previous

Silvestrovská plavba po Vltavě s ubytováním (SIlvestr 2015)

Read Next

Léčivé rostliny a jejich historie

Leave a Reply

Most Popular