Novinky Rodina

Už máte dárky pro své domácí mazlíčky?

Vánoce, dárky a co Vaši mazlíčci?

Vánoce se kvapem blíží a Vy jste si toho určitě všimli, že? Stále přemýšlíte, čím udělat radost svým blízkým, ale nezapomněli jste na někoho? Co takhle Váš nejlepší přítel? Kočka, pes, papoušek, králíček nebo jiný mazlík? Mysleli jste i na něj? Říkáte, že jste zapomněli? Tak honem do krámu, ať ještě stihnete nakoupit ten zbytek dárků. Avšak abyste to neměli tak složité, pomůžeme Vám s výběrem několika praktických a hravých dárků pro Vaše mazlíčky.

Dárky pro kočky

Vybrali jsme několik drobností, které můžou nejen zabavit kočku, ale také jí podpořit zdraví a vitalitu. Nejdříve bychom Vám chtěli představit fontánu na vodu, která neustále filtruje, a tím okysličuje vodu. A právě tento proces by měl Vaší kočku přimět více pít, což má mnoho pozitivních účinků na její zdraví, jako je např. podpora správné funkce ledvin. Avšak fontánu vybírejte pečlivě tak, aby se Vaše kočička např. nebála chodu fontány nebo zvuku při filtraci. Tím bychom zajistili pitný režim, ale určitě každého napadne také nějaká sladká odměna, že? Na trhu je mnoho kapsiček, konzerv, ale také suchého krmiva se specifickými účinky. Hned dvě mouchy jednou ranou můžete zabít, při koupi např. dentálních granulí, které většině kočiček velice chutná, takže jsou výborným pamlskem, ale zároveň podporují čištění zubů a jsou tak i výhodné ze zdravotního hlediska. Dobrou zkušenost máme také s multivitaminovými pastami, u kterých ale záleží na chuti a mlsnosti Vaší kočičkyJ. Také nesmíme zapomínat na nějakou tu hračku a nejlepší jsou hračky interaktivní, jako jsou různá světýlka, laserové hračky, horské dráhy, nebo spojení zábavy a krmení. Nepostradatelnou klasikou jsou škrabadla, myšičky apod. Avšak pokud jste na tom s Vaší kočkou podobně jako my, kdy doma máme krásné a prostorné škrabadlo, které ale v žádném případě nemůže konkurovat obyčejné malé krabici….

Dárky pro psy

Pejskovi uděláte radost nejen pamlsky všeho druhu, ale také mu můžete pořídit dávkovač žrádla nebo vody. Tím se zajistí čerstvost a pejsek bude mít větší chuť pít a jíst. I když, ne že by jim chuť k jídlu chyběla, že? Pamlsky můžou být, stejně jako u koček, přínosné i z hlediska zdravotního např. u dentálních žvýkacích pochutin pro pejsky. Stejně tak svého mazlíčka potěšíte kvalitním pelíškem, boudou nebo pořádně velkou kostí. Popřípadě jej můžete obdarovat novým obojkem, balzámem na srst nebo jej vezměte na pořádnou procházku, která mu určitě udělá velkou radost, za kterou se Vám odmění.

Dárky pro králíčky

Máte doma tohoto krásného a roztomilého tvorečka, ale nevíte si rady s tím, co mu koupit a čím mu udělat radost? Nejdříve mu můžete koupit nový domeček, tedy novou klec. A když už bude v novém domě, neměl by tam být sám, že? Nemusíte hned kupovat živého společníka, ale můžete mu zakoupit plyšového kamaráda, nebo nějakou pěknou hračku na vyblbnutí. A když už jsou ty Vánoce, tak nezapomínejte na slavnostní Štědrovečerní stůl a králíkovi přichystejte pořádnou domácí večeři z toho, co má rád.

Magazín pro ženy

Magazín pro ženy

About Author

Leave a comment

Mohlo by se vám také líbit

Novinky Rodina

Vánoční tradice – Stále jsou součástí Vašich vánoc?

Vánoční tradice – 1. Pouštění skořápkových lodiček po vodě Také si matně vzpomínáte, jak jste jako malé děti pouštěly po
Novinky

Přemýšlíte jak vymalovat pokoj, ale stále se nemůžete rozhodnout?

Víte, jakou barvou vymalovat jednotlivé pokoje pro útulný domov? Také občas přemýšlíte, že by ty zdi, na které denně koukáte,