Novinky Zdraví a Životní styl

Téma přesně pro nás, dámy – celulitida a jak se jí konečně zbavit.

Určitě všechny jsme si již několikrát říkaly, že děláme vše a pořád se s tou celulitidou nic neděje!

Znám to z vlastní zkušenosti a opravdu mě tato nevzhledná kůže už nebaví. Avšak objevila jsem malý zázrak, kterému se říká Rolletic. Než Vám povím, jak přesně tento poklad funguje, měly bychom si připomenout, co to ta celulitida vlastně je. Celulitida je charakterizována jako nevzhledná pomerančová kůže, která úzce souvisí se zhoršenou funkcí, popř. neaktivním lymfatickým systémem, který stagnuje právě při naší inaktivitě a špatném životním stylu. Neustále se o tomto problému mluví a samozřejmě, abychom přispěly k naší celkově lepší kondici, je nutný dostatečný pohyb, kterým je myšlena i 30 minutová rychlejší chůze, kterou ale provádíme pravidelně. Stejně tak lepší stravovací návyky, které bychom se měly naučit, dostatečný pitný režim, kterým myslíme hlavně pití čisté pramenité vody. Neměli bychom přehánět konzumaci slazených nápojů ani minerálních či jiných bublinkových vod. To, jak se máme stravovat a jakou máme zvolit pohybovou aktivitu, budeme probírat v následujících článcích s odborníkem v oboru, tedy s nutričním terapeutem.

A teď konečně k věci. Rolletic, je masážní přístroj, který pracuje podle metod tradiční čínské medicíny s tím, že využívá masáže oblastí akupunkturních drah. Díky tomu, tento malý zázrak, dokáže formovat postavu, zmírňovat otoky a nevzhlednou celulitidu, zajistit úbytek v cm, vyhladit kůži a také, protože jde o masáž, tak podporuje prokrvení těla. K tomu je ale důležité dodržovat pitný režim a to opravdu pečlivě. Ne-li pitný režim zvýšit, aby se toxické látky uvolněné při masáži mohly plynule odplavit lymfatickým systémem z těla ven. Režim, ale musíte dodržovat stále, ne pouze při samotné masáži nebo v její den. Důležitost je také kladena na správné provedení masáže. Odborný personál studia, kde masáž provádějí, by Vás měl vždy dostatečně informovat o tom, jak masáž provádět.

A jak vlastně rolletic vypadá? Zjednodušeně je to velký válec, tvořený dřevěnými a hladkými vřeteny, které se otáčejí, a tím provádějí masáž akupunkturních bodů. Možná si kladete otázku, jak dlouho musím tuto procedury podstupovat, než uvidím výsledek? Ten je závislí na Vás, na Vašem životním stylu, množství tuku a na stupni celulitidy. Veškeré informace, by Vám měl opět poskytnout obsluhující, školený personál. Naše zkušenost byla následující: 25 kůr, každá partie 5 minut a celulitida výrazně zmizela.

Už jste se objednala, ale zapomněla jste se zeptat, co si máte vzít na sebe? Nejlepší jsou jednoduché legíny nebo elasťáky, volné tričko a ponožky. Avšak před tím, než se objednáte, projděte si kontraindikace. Tedy stavy, při kterých nesmíte masáž na přístroji rolletic podstoupit. Konkrétně jde o: akutní infekční onemocnění, nádorová, jaterní, ledvinová a srdeční onemocnění, záněty žil, horečky, hemofilie apod.

Více informací se dozvíte na serveru beauty-systems, který Rolletic original distribuuje.

část 2

Magazín pro ženy

Magazín pro ženy

About Author

Leave a comment

Mohlo by se vám také líbit

Novinky Rodina

Vánoční tradice – Stále jsou součástí Vašich vánoc?

Vánoční tradice – 1. Pouštění skořápkových lodiček po vodě Také si matně vzpomínáte, jak jste jako malé děti pouštěly po
Novinky

Přemýšlíte jak vymalovat pokoj, ale stále se nemůžete rozhodnout?

Víte, jakou barvou vymalovat jednotlivé pokoje pro útulný domov? Také občas přemýšlíte, že by ty zdi, na které denně koukáte,