Přemýšlíte nad tím jak zachovat Vaše nohy déle bez chloupků?

Pro 6, 2014
8602 přečtení

Dámy také Vás trápí myšlenka toho jak zamezit přílišnému růstů chloupků na Vašich nohou? Zajímá Vás jak udržet Vaše nohy déle bez chloupků? Ano? Tak čtěte pozorně.

Všechny se trápíme s myšlenkou na to jak je zdlouhavé holení nohou a jak rychle ty nezbedné chloupky zase dorostou. Ráno se možná některé z Vás probouzejí se špatným pocitem toho, že si opět musíte dohladka oholit nohy, nebo některé z Vás tato myšlenka napadá před usínáním. Co kdybychom Vám řekly, že pro Vás máme pár zajímavých postřehů o tom jak si udržet nohy krásně hladké o něco delší dobu. Ano, poradíme Vám.

Tak tedy, jako první věc předtím než začnete s holením je důležité aby jste svým nohám věnovali trochu té péče. Dopřejte jim peeling a zbavte se tak přebytečné odumřelé tkáně. Peeling Vám zajistí, že i chloupky, které se před Vámi mohly schovat v této vrstvě již nemají jinou možnost, než se ukázat a to Vám dopřeje mnohem hladší oholení. Další základem je použít dobrý holící strojek, nemusíte si hned kupovat předražené elektrické mašinky. Stačí Vám pouze obyčejné holení, ale i zde Vám doporučujeme nešetřit a trochu si za holící strojek připlatit . Pokud se v obchodě trochu poohlédnete, tak zjistíte, že kupovat si holení na tzv. jedno použití je zcela zbytečné. Prozradíme Vám malé tajemství zkuste se někdy oholit strojkem určeným pro muže, který má alespoň 3 břity a garantujeme Vám, že budete nadšené. Holení pro muže je totiž mnohem kvalitněji vyrobené a za téměř srovnatelnou cenu.

Samotné holení byste měly provádět od proti směru růstu chloupků tedy od kotníků nahoru. Je to sice maličkost, ale zjistíte, že Vaše nohy budou zase o malinko hladší. Neměly byste zapomínat na hydratační krém po holení, v tomto případě si myslíme, že záleží čistě na Vás jaký krém Vám nejvíce vyhovuje.

Máte vlastní typy a rady jak udržet své nohy déle hladké? Naše čtenářky i my budeme rádi, když se o své zkušenosti podělíte s ostatními.

Ohodnoťte tento článek
  • Jak se Vám líbí tento článek?
Hodnocení uživatelů: 1.0 (1 hlasů)
Posílám