Vlastní chléb z domácí pékarny

Pro 8, 2014
6405 přečtení

Kdo by nechtěl i na štědrý den nebo o víkendu mít doma na stole teplý a voňavý čerstvý chléb i když jsou všechny pekárny zavřené.

Máme pro Vás zajímavé řešení, domácí pekárny přicházejí opět do módy a my si tak můžeme vychutnat každé ráno vlastní čerstvé a zdravé pečivo, protože záleží pouze na nás v jakých surovin chleba upečeme. Domácí pekárny se na trhu objevili zhruba před 6 lety a za tu dobu se staly velmi oblíbené a dnes nesmějí chybět v žádné moderní domácnosti. Nejen, že domácí pekárny jsou skvělým pomocníkem, ale také jsou skvělým dárkem pod stromeček, kterým jistě potěšíte celou svou rodinu.

Jakou mají tedy domácí pekárny výhodu?

* Sami víme co do svého chleba dáme.
* Čerstvý a teplý chléb každé ráno.
* Přijatelná cena pekárny i samotného chleba.
* Nenáročná příprava i úklid.
* Moderní a elegantní design s multifunkčními programy.

Zdravé i dietní pečení. Ano s domácími pekárnami můžete také připravovat zdravý chléb například bez lepku a jiných chemických přídavků, nebo chléb s minimem tuků pro Vaší štíhlou linii. Dnešní pekárny jsou již na vyspělejší úrovni než v době jejich vzniku a tak se není čemu divit, že si zde můžete připravit nejen čerstvý chléb bez „éček“ ale také cokoliv Vás jen napadne a jaké těsto zrovna uválíte. Programy pekáren dnes disponují funkcemi jako jsou těsto na pizzu na dorty na těstoviny, dokonce i programy pro výrobu džemů a dalších. V domácí pekárně se tak skloubí zajímavý pomocník, který Vám každý den ulehčí práci a Vaší rodině dopřeje i ty nejchutnější zdravé potraviny.

Veškeré testované domácí pekárny naleznete v časopise dTest

Cítíte tu vůni chleba?

Ohodnoťte tento článek
  • Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení uživatelů: 0.0 (0 hlasů)
Posílám